...

REHABILITACJA WARSZAWA

SKUTECZNA FIZJOTERAPIA I OSTEOPATIA

Zdjęcia pacjenta w trakcie zabiegu fizjoterapii i osteopatii. Pacjentem jest kobieta leżąca na prawym boku, Jest ubrana w czarny stanik. Widzimy jej plecy i ręce lekarza który wykonuje masaż pleców.

TERAPIA INDYWIDUALNA

- FIZJOTERAPIA 160-180 zł / 45 min

Terapia indywidualna w fizjoterapii to kompleksowe działanie diagnostyczno-lecznicze, mające na celu likwidację bólu,
przywrócenie prawidłowej ruchomości stawowej, poprawę samopoczucia oraz sprawności pacjenta.

Prowadzimy:

Fizjoterapię w bólach kręgosłupa, dyskopatiach, po operacjach kręgosłupa, w przewlekłych i ostrych bólach kręgosłupa, zespołach przeciążeniowych
kręgosłupa.

Fizjoterapię po urazach, kontuzjach takich jak np. urazy sportowe – uszkodzenia mięśni, naciągnięcia, naderwania, stłuczenia, krwiaki.

Fizjoterapię po zabiegach takich jak: rekonstrukcja więzadeł, endoprotezoplastkach, operacje kręgosłupa.

Fizjoterapia blizn po operacjach i zabiegach.

Fizjoterapię uroginekologiczną zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Fizjoterapię stomatologiczną.

Fizjoterapię bólów głowy

Młoda kobieta podczas zabiegu Fizjoterapii w gabinecie Medicorp na warszawskim Mokotowie.. Stoi odwrócona plecami na których widać rękę lekarza fizjoterapeuty.
Masowanie ręki przez fizjoterapeutę.

Podczas wizyty nasz specjalista przeprowadza kompleksowy wywiad i badanie pacjenta, wspólnie z pacjentem ustala cele oraz przebieg leczenia

Zdjecie pacjentki podczas zabiegu fizjoterapii miednicy. Młoda kobieta stojąca tyłem. Za nia siedzi lekarz i trzyma ręce na rehabilitowanej miednicy.

W ramach fizjoterapii wykorzystujemy takie metody i techniki jak:
– terapia manualna,
– terapia tkanek miękkich,
– techniki powięziowe,
– mięśniowe,
– stawowe,
– techniki masażu.

Zależnie od rodzaju oraz stopnia zaawansowania schorzenia indywidualna praca z naszym specjalistą pozwala na ciągłe
monitorowanie oraz dostosowanie terapii do zmieniającego się stanu pacjenta.

- OSTEOPATIA 200 zł / 45 min
(mgr Kamil Pogoda D.O.)

Terapia indywidualna w osteopatii
to kompleksowe działanie mające na celu pobudzić wewnętrzne procesy samoleczenia pacjenta w oparciu o zasady, że ciało ludzkie jest jednością, organizm potrafi samodzielnie się regulować, leczyć i utrzymywać w stanie zdrowia, procesy fizjologiczne wpływają na tkanki i na odwrót, tkanki te wpływają na procesy fizjologiczne.

Terapia osteopatyczna ma skłonić organizm, żeby sam sobie pomógł. Osteopata w pierwszej kolejności bada struktury organizmu i wyszukuje potencjalne zakłócenia, na przykład stwardnienie tkanki, zablokowanie stawu lub niedostateczne ukrwienie określonych rejonów ciała bądź narządów. Sama terapia polega na dawaniu minimalnych impulsów, które usuwają zastoje w krwiobiegu, układzie limfatycznym oraz nerwowym i w ten sposób pobudzają organizm do przezwyciężenia zaburzeń.

Naszych specjalistów wyróżnia fakt aktywnego uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach podyplomowych oraz cyklicznych szkoleniach wewnętrznych na których uczymy się od siebie nawzajem, analizujemy przypadki naszych pacjentów oraz  przygotowujemy dane zagadnienia do wspólnej nauki.
Dzięki temu, zabiegi terapii indywidualnej są u nas jeszcze bardziej specjalistyczne i skuteczne.

image2falaastrona-1024x768

FALA UDERZENIOWA

70 zł / jedna okolica zabiegowa

Fala uderzeniowa jest nowoczesną, wysoce efektywną metodą leczenia. Terapia falą uderzeniową przyspiesza proces zdrowienia poprzez stymulację metabolizmu i pobudzenie cyrkulacji krwi, rozpuszczenie zwapniałych fibroblastów, zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie napięcia mięśni. Uszkodzona tkanka stopniowo regeneruje się i wspomaga proces leczenia w obszarze poddanym terapii.
Zabieg wykorzystuje lecznicze cechy fali akustycznej o specyficznych właściwościach – skokowym ciśnieniu uwalnianym w bardzo krótkim czasie. Energia ta przekazywana jest do organizmu poprzez aplikator przyłożony do skóry, z którą sprzęgany jest za pomocą żelu. Dzięki penetracji fal w głąb ciała, przy odpowiednio dobranych parametrach zabiegowych, terapia ta jest skuteczna w leczeniu procesów chorobowych zlokalizowanych zarówno w powierzchniowych, jak i w głębszych tkankach.

Zdjęcia pacjenta w trakcie zabiegu fizjoterapii i osteopatii. Pacjentem jest kobieta leżąca na prawym boku, Jest ubrana w czarny stanik. Widzimy jej plecy i ręce lekarza który wykonuje masaż pleców.

MASAŻ

od 160 zł / 45 minut

Jest to zabieg masażu z wykorzystaniem poślizgu (olejku, maści, kremu), który zawiera w sobie techniki masażu klasycznego.

CO LECZYMY?

POTRZEBUJESZ POMOCY SPECJALISTY

Zapisz się Online lub Zadzwoń!

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.