...

REHABILITACJA WARSZAWA

Masaż

Masaż klasyczny

60 min – 150 zł / 90 min – 220 zł

Jest to forma oddziaływania rękami masażysty na tkanki pacjenta poprzez powłoki ciała, wykorzystywane techniki dotyku stosowane są w celu wywołania u osoby masowanej dobrego samopoczucia i odprężenia; dodatkowo w zależności od potrzeb pacjenta masaż uzupełniany jest technikami masażu poprzecznego, funkcyjnego czy masażu tkanek głębokich.
– Masaż poprawia ukrwienie, rozluźnia tkanki, zmniejsza napięcie mięśniowe.
– masaż pobudzający – decydując się na tę odmianę masażu klasycznego – twoje ciało zostanie pobudzone, zwiększy napięcie mięśni oraz pomoże odżywić tkanki

Masaż leczniczy

60 min – 150 zł / 90 min – 220 zł

Masaże te stosowane są w fizjoterapii; dedykowane są dla osób zgłaszających dolegliwości układu narządu czy nerwowego – ich celem jest zmniejszenie objawów chorób i urazów, przykurczy mięśniowych, problemów ze stawami i mięśniami.

Masaż relaksacyjny

60 min – 150 zł / 90 min – 220 zł

Forma masażu skupiająca się na rozluźnieniu i odprężeniu ciała za pomocą dotyku. Głównym celem jest wyciszenie pacjenta i jego ciała, dlatego ruchy wykonywane są wolno i delikatnie.

Masaż sportowy

60 min – 150 zł / 90 min – 220 zł

Ten rodzaj masażu ma za zadanie pomóc w utrzymaniu kondycji i sprawności ciała, a także zapobiegać kontuzjom urazom; mogą być stosowane zarówno przed, jak i po aktywności fizycznej
– Wykonywane przed zapobiega powstawaniu przeciążeń i wywołaniu urazom oraz poważniejszym kontuzjom
– Wykonywany po przyspiesza regenerację a w przypadku kontuzji wspomaga proces leczenia
– Sam masaż wykonywany jest w sposób energiczny

julia-trojan-masaz-medicorp

Julia Trojan

Jestem studentką IV roku Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na studiach uczę się w jaki sposób diagnozować funkcjonalnie i usprawniać pacjentów zgłaszających różne dolegliwości i dysfunkcje.
Ukończyłam kurs masażu o profilu rozszerzonym oraz DynamicTape, dodatkowo swoją wiedzę pogłębiam w Polskiej Akademii Osteopatii Osteon ucząc się od najlepszych fizjoterapeutów i osteopatów. 
Wiedza, którą posiadam pozwala mi na holistyczne przeanalizowanie dolegliwości pacjenta i znalezienie ich źródła. Pracując na układzie mięśniowo- powięziowym, wpływam na rozluźnienie i poprawę ruchomości tkanek, co przekłada się na zmniejszenie dolegliwości bólowych.

MASAŻ

– Masaż jest jedną z najstarszych terapii leczniczych jak również stanowi jedną z technik jaką pracują fizjoterapeuci.
– Termin ten jest używany do opisania szerokiej gamy zabiegów które mają odmienne wskazania, przeciwwskazania, różnią się rodzajem stosowanego ucisku i intensywnością zabiegu.
– Także efekty masażu, w zależności od jego rodzaju, mogą być odmienne – Część terapii służy wyłącznie relaksowi i głębokiemu odprężeniu (masaż relaksacyjny), część stosuje się natomiast w leczeniu schorzeń układu ruchu czy układu nerwowego (masaż leczniczy). 

Dla kogo?

Dla osób z dysfunkcjami układu ruchu lub z chorobami neurologicznymi. Profilaktycznie – dla osób po intensywnych treningach sportowych i i wysiłku fizycznym. Masaż jest również polecany, jeśli ktoś przebywa się w ciągłym stresie, ma pogorszony nastrój lub też potrzebuje odprężenia i regeneracji po dłuższym okresie pracy umysłowej.

CO LECZYMY?

POTRZEBUJESZ POMOCY SPECJALISTY

Zapisz się Online lub Zadzwoń!

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.